Datalogic Handscanner

Datalogic Handscanner

Načítejte svobodně z hřbetu ruky !

Společnost Datalogic s potěšením oznamuje svůj vstup na trh nositelných skenerů. Datalogic HandScanner ™ je malý snímač čárových kódů, který se připevňuje k ruce a poskytuje pracovníkům pohodlné řešení handsfree při skenování na pracovišti.

HandScanner umožňuje pracovníkům být rychlejší, efektivnější a zlepšovat kvalitu práce. Uživatelé mohou snadno zvedat, přenášet a pohybovat s objekty, zatímco mají HandScanner, čímž eliminují kroky a šetřící čas. To vede k lepší přesnosti skenování a drastickému snížení chyb.

HandScanner má vynikající výkon a je schopen načítat 1D / 2D čárové kódy, ať už jsou vodorovné, svislé nebo převrácené, skenování z různých úhlů namísto ukazování na čárové kódy.

 

Díky své nízké hmotnosti a malému půdorysu uživatelé zjistí, že HandScanner umožňuje ergonomickou práci a usnadňuje jejich každodenní operace přirozeným pracovním pohybem.

Ve srovnání se skenery na prst je HandScanner tenčí a je umístěn na hřbetu ruky, proto méně překáží a je nižší pravděpodobnost poškození.

HandScanner je k dispozici ve dvou verzích: Standard a Mid-range a je schopen pokrýt rozsahy skenování od 10 do 150 cm, což uspokojí mnoho vertikál v různých průmyslových odvětvích.