Spotřební materiál

Spotřební materiál pro TTR tiskárny

Nabízíme veškerý spotřební materiál pro TTR tiskárny – barvící pásky, samolepící etikety, nekonečné pásy, visačky a vstupenky, dále také samolepící archy pro laserové tiskárny, pásky a karty pro tiskárny plastových karet. Materiály barvících pásek i etiket jsou značkové a dlouhodobě prověřené.

Barvící pásky

Pro zajištění dobré kvality a hlavně trvanlivosti tisku naše firma nabízí barvicí pásky, které jsou optimální pro potisk na tiskárnách Zebra. Jednotlivé typy rozlišujeme podle jejich složení a použitelnosti na různé druhy materiálů etiket.

Etikety

Pro zajištění dobré kvality a hlavně trvanlivosti tisku naše nabízíme celou škálu etiket, které jsou optimální pro potisk na tiskárnách Zebra. Jednotlivé typy rozlišujeme podle jejich materiálu a aplikace (použití).

Zpracování etiket a visaček:

Návin na kotouče/skládaní do harmoniky
Úprava etiket může být podélná, příčná perforace, náseky, sendvič

Visačky

Kromě samolepicích etiket zajišťujeme také dodávky kartónových etiket, které naši zákazníci používají ke značení výrobků ve formě visaček, nebo vstupenek. Zde je možno si vybírat z různých gramáží nebo se rozhodnout pro lakování atd. V naší nabídce také plastové visačky.

Nekonečný pás

Stejně tak jako u etiket, je možné i v tomto provedení očekávat různé materiály (papír, palstové fólie), provedení jak s lepidlem, tak i bez. Samozřejmostí jsou možnosti perforace a černých kalibračních značek.

Identifikační náramky

Pro aplikace ve zdravotnictví, stejně tak jako pro volnočasové aktivity dodáváme speciální identifikační náramky. Jsou dotupné v různých velikostech, barvách a provedeních, které odpovídají účelům použití.

Přímé značení